1 » Płatności2
012
0

Płatności


Formy płatności
Podczas zakupów w naszym sklepie oferujemy Państwu cztery formy płatności.
  • Płatność przelewem tradycyjnym - forma płatności dla Klientów, którzy wolą samodzielnie logować się do swojego banku internetowego lub dokonywać płatności bezpośrednio w banku lub placówce pocztowej. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje w treści maila potwierdzającego złożenie zamówienia numer rachunku bankowego na który należy dokonać płatności.
  • Płatność Elektroniczna - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul.Grunwaldzka 182 (wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399). W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system PayU dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania przelewu).

    Za pośrednictwem systemu PayU można także dokonywać płatności kartą (Visa, Mastercard). W celu dokonania płatności kartą po złożeniu zamówienia Klient jest przekierowywany do systemu PayU gdzie w bezpieczny sposób może dokonać płatności. Dane dotyczące karty nie są przekazywane do naszego sklepu.
  • Płatność przy odbiorze przesyłki (pobranie) - Płatność odbywa się przy odbiorze przesyłki bezpośrednio u kuriera który dostarcza paczkę.
  • Płatność gotówką w siedzibie firmy - płatność dostępna jedynie przy odbiorze osobistym zakupionych produktów.

Przejdź do strony głównej